W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Poprzednie wersje: Skład Rady Gminy kadencji bieżącej

Data aktualizacji Zaktualizował Podgląd Porównaj
15.11.2023 10:48:49 Paweł Wiśniewski
15.11.2023 10:47:20 Paweł Wiśniewski
12.07.2023 08:27:36 Paweł Wiśniewski
12.07.2023 08:27:22 Paweł Wiśniewski
09.06.2023 11:08:48 Joanna Skolimowska-Szpura
09.06.2023 11:08:15 Joanna Skolimowska-Szpura
07.06.2023 13:06:36 Joanna Skolimowska-Szpura
07.06.2023 12:59:40 Joanna Skolimowska-Szpura
07.06.2023 12:57:53 Joanna Skolimowska-Szpura
07.06.2023 12:50:49 Joanna Skolimowska-Szpura
19.04.2023 13:38:44 Paweł Wiśniewski
19.04.2023 12:47:18 Paweł Wiśniewski
19.04.2023 12:44:25 Paweł Wiśniewski